Szanowni Państwo! Firma Beskid House przedstawia

Bezpośrednią ofertę sprzedaży domów wolnostojących w miejscowości Jasienica oraz Landek niedaleko Bielska-Białej.

Elegancja i funkcjonalność

to cecha wszystkich mieszkań, które spełniają aktualne potrzeby rodziny z dziećmi, młodej pary czy singla. Można wykorzystać każdy metr i nowocześnie zaaranżować całe mieszkanie.

Oaza ciszy i spokoju

Zamieszkaj na osiedlu o niezwykle atrakcyjnym usytuowaniu, otoczonym dużą ilością terenów zielonych. Dodatkowo całodobowy monitoring i ogrodzenie stworzy zamkniętą enklawę, w której odnajdziesz swoje wymarzone miejsce.

Wygoda

Wszystko to, co potrzeba by żyć dynamicznie i wygodnie. Połączenie bliskość przyrody i miejskich udogodnień zapewni Ci optymalne warunki życia. Dostęp do komunikacji, sklepów, opieki medycznej, edukacji i rozrywki.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży zapewnia naszym klientom profesjonalną obłsługę i satysfakcjonujące ceny.Dojazd

Bardzo dobra lokalizacja zapewnia dobry bezproblemowy dojazd do szkoły, sklepu, kościoła itp.
Rozwój

Stale poszerzamy zakres swojej działalności tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Nowoczesność i natura!

Innowacyjna architektura kaskadowa zapewnia mieszkańcom poczucie intymności i jednocześnie nieograniczony dostęp do światła naturalnego i rozległej panoramy. Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii budowlanych (doceniane i nagradzane przez fachowców), wysoki standard deweloperski i wyznacznik postępu (wykorzystano m.in. wysokiej jakości materiały, zastosowano pełną instalację teletechniczną, oszczędne i efektywne ogrzewanie – ciepło systemowe).

Plan budynku

Poniższe zdjęcia przedstawiają plan i usytuowanie pomieszczeń w budynku.

Nowe domy wolnostojące Jasienica Landek

Beskid House

  • Plan budynku - parter
Nowe domy wolnostojące Jasienica Landek

Beskid House

  • Plan budynku - poddasze
Nowe domy wolnostojące Jasienica Landek

Beskid House

  • Plan budynku - przekrój

Reklama

Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Zaślepki styropianowe, regranulat styropianowy - sklep Termo Home - Jaworze Wypożyczalnia samochodów - Termo Home - Bielsko, Jaworze i inne. Sieci i przyłącza gazowe, wodne i kanalizacyjne. Wiertnica, minikoparka Bielsko-Biała

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami realizacji naszej poprzedniej inwestycji sprzedaży domow w zabudowie bliźniaczej.